Pradėjo darbą gydytoja odontologė Simona Šlepaitė

 

 

Pradėjo darbą gydytoja odontologė Simona Šlepaitė

Nuo lapkričio 9 d. darbą VšĮ Raseinių PSPC pradėjo nauja gydytoja odontologė Simona Šlepaitė. Dar praėjusiais metais ji atlikinėjo praktiką Raseiniuose, paskui baigusi mokslus pavažinėjo po pasaulį ir galiausiai nusprendė grįžti į gimtuosius Raseinius.

???? „Raseinių kraštas – man ypatingas, tai širdžiai miela vieta, primenanti namus ir jaukumą. Čia ne tik gimiau ir užaugau, bet ir pradėjau svajoti apie gydytojos odontologės profesiją. Dar besimokydama mokykloje, pajutau, kad būtent šioje srityje noriu save realizuoti,“ – teigė ji.

????„Visada ir mokykloje, ir universitete buvau žingeidi, stengiausi pasiekti kuo geresnių rezultatų ir nuolat tobulėti. Studijų metu siekiau įgyti kuo daugiau praktinių žinių, todėl tai buvo viena iš priežasčių, paskatinusių grįžti į šį kraštą. VšĮ Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvas mane ne tik šiltai priėmė, bet ir padėjo toliau mokytis bei tobulėti,“ – prisistatė naujoji gydytoja odontologė.

????„Tėvų ir Raseinių džiaugsmas bei pasididžiavimas, kai vaikai grįžta dirbti į gimtąjį miestą. O mūsų įstaigai tai dvigubas džiaugsmas, nes sugebėjome jaunam žmogui pasiūlyti tinkamas sąlygas, suteikti jam savirealizacijos galimybes ir tuo pačiu patys mokytis, tobulėti iš jaunų, entuziastingų specialistų“, – apie naująją gydytoją kalbėjo Raseinių PSPC vadovas Paulius Aukštikalnis.

????Gydytoja odontologė laukia ir mažųjų pacientų. Tėvelių prašo labiau pakontroliuoti kaip jų vaikai valosi dantis. Mažiesiems linki nebijoti ateiti pas gydytoją odontologą, kol dar nėra problemų, o jeigu jų atsirado, patikina, kad pagalbos nuo skausmo yra.

????Gydytoja odontologė Simona Šlepaitė dirba Girkalnio ambulatorijoje antradieniais ir trečiadieniais nuo 9 iki 14 val., o Raseinių PSPC ketvirtadieniais – nuo 10 iki 17 val.

????Užsiregistruoti pas gydytojus odontologus ir burnos higienistus galima:

????‍♀️ atvykus į registratūrą Žemaitės g. 2, Raseiniai

???? telefonu 8 (428) 51 550, 8 (428) 70 636

???? internetu https://ipr.esveikata.lt